Zawsze na właściwym biegu. Dzięki 13-biegowemu układowi napędowemu i szerokiemu zakresowi przełożeń, zaawansowana seria RED XPLR AXS jest liderem oferty SRAM
Dzięki korbie RED XPLR rowerzyści
Zakres dostawy:
Korba wraz z wałem (bez tarczy i panewek łożyska)
| Nazwa produktu: | SRAM RED XPLR Korba - włókno węglowe | DUB | Wide | E1 - 150/155 mm – czarny |
| Producent: | SRAM |
| Kod pozycji: | SRA753440 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Cyklo-cross, Allroad / Gravel |
| liczba biegów - przód: | 1 |
| profil osi suportu: | SRAM DUB |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | SRAM 8-Bolt |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 313g |
| kod produktu producenta: | FC-RED-ASSY-E1 | 00.6118.690.023 / 00.6118.690.024 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| Wersja z obciążeniem: | 172,5mm |
| Seria produktów: | SRAM - Red XPLR AXS, SRAM - XPLR |
| długość ramienia korby: | 155 mm, 150 mm |
| GTIN: | 710845925313, 710845925320 |
| Strona producenta: | www.sram.com |