12x100 mm
O 34 g lżejsza niż oś przelotowa
Łatwa instalacja za pomocą klucza imbusowego 5 mm
M12x1,5
| Nazwa produktu: | SRAM Maxle Stealth Oś przelotowa przednia 12x100 mm | 143.25mm | M12x1.5 | RUDY XL A1+ - 00.4318.005.036 |
| Producent: | SRAM |
| Kod pozycji: | SRA753508 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło) |
| długość: | 143.25mm |
| wersja z szybkozamykaczem/stałą osią: | Przód |
| gwint: | M12x1,5 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 53g |
| kod produktu producenta: | 00.4318.005.036 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 710845924149 |
| Strona producenta: | www.sram.com |