Ta sama doskonała wydajność, ale teraz w wersji z tkaniny pochodzącej z recyklingu: poznaj STORMSHELL V2. Najnowsza odsłona wielokrotnie nagradzanej serii STORMSHELL oferuje cechy, których oczekują atleti: wodoodporny materiał na poziomie 20 000 mm słupa wody, wysoką oddychalność na poziomie 20 000 g/m²/24 godz., w pełni klejone szwy oraz ochronny kaptur z daszkiem.
Dzięki innowacyjnej tkaninie Pertex® Shield membrana STORMSHELL V2 charakteryzuje się dynamiczną oddychalnością – im intensywniej się wysilasz, tym bardziej oddychająca staje się membrana. Idealna do utrzymania komfortowej temperatury podczas szybszego biegania lub stromych podbiegów.
Podobnie jak jej poprzedniczka, kurtka STORMSHELL V2 wykorzystuje nową technologię NATURALFIT™. Została ona opracowana we współpracy z atletami i przy użyciu wiodących w branży technologii dopasowania, aby zapewnić większą swobodę ruchów i dostosować się do szerszego zakresu typów sylwetek atletów.
Ważąca zaledwie 172 g (średnia dla wszystkich rozmiarów) STORMSHELL V2 wyznacza standardy w zakresie lekkiej ochrony.
Materiał
100% poliamid
| Nazwa produktu: | Inov-8 Stormshell V2 Kurtka damska - blue |
| Producent: | Inov-8 |
| Kod pozycji: | INV753610 |
| Materiał: | 100% poliamid |
| kompresja: | nie |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| Kaptur: | tak |
| aktywność: | Bieganie, Trailrunning |
| płeć: | Dla kobiet |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| oddychalność: | 20000g/m²/24h |
| słup wody: | 20000mm |
| Cechy: | Wiatroszczelność, Wodoodporność, Membrana |
| dopasowanie: | standardowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 142g |
| GTIN: | 5054167827913, 5054167827890, 5054167827869, 5054167827876 |
| Strona producenta: | http://www.inov-8.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Inov-8.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Niemcy | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 102 | 101 - 106 | 106 - 111 | 111 - 116 |
| C. talia (cm) | 73 - 78 | 78 - 83 | 83 - 88 | 88 - 93 | 93 - 98 | 98 - 103 |
Międzynarodowy XS Niemcy 44
Międzynarodowy S Niemcy 46
Międzynarodowy M Niemcy 48
Międzynarodowy L Niemcy 50
Międzynarodowy XL Niemcy 52
Międzynarodowy XXL Niemcy 54
| Niemcy | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 78 - 82 | 82 - 86 | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 |
| C. talia (cm) | 60 - 64 | 64 - 68 | 68 - 72 | 72 - 76 | 76 - 80 | 80 - 84 |
| D. biodra (cm) | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 | 102 - 106 | 106 - 110 |
Niemcy 32
Niemcy 34
Niemcy 36
Niemcy 38
Niemcy 40
Niemcy 42