BarBank to najlepsza elektryczna mini pompka w formacie karty kredytowej, która dzięki wadze zaledwie 160 g bez problemu zmieści się w każdej kieszeni. Ta wydajna pompka pozwoli Ci błyskawicznie wrócić na trasę, pompując opony do ciśnienia 8 barów (120 PSI). Na przejrzystym wyświetlaczu LCD możesz łatwo wybrać odpowiednie ustawienia dla rowerów MTB, gravelowych lub szosowych. Dzięki uniwersalnej głowicy pompki BarBank nadaje się do zaworów Presta, Schradera, Dunlopa i CoreCap bez dodatkowych nasadek. Jedno ładowanie akumulatora, które trwa zaledwie 30 minut przez USB-C, pozwala napompować nawet trzy opony. Wbudowana dioda LED sprawia, że bez problemu znajdziesz zawór nawet w ciemności. BarBank jest dostarczany z adapterem do zaworów Presta, zapasową uszczelką oraz praktyczną torbą do przechowywania z zamknięciem typu ziplock.
| Nazwa produktu: | BBB Cycling BarBank e-minipump BMP-201 E-mini pompka - czarny |
| Producent: | BBB Cycling |
| Kod pozycji: | BBB753811 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| długość: | 60mm |
| Ciśnienie powietrza: | 8bar |
| Typ wentyla: | Presta (Sclaverand), Dunlop (Zawór Woodsa), Schrader (Auto) |
| wersja pompki: | Elektryczne pompki |
| właściwości pompki: | z manometrem |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 160g |
| kod produktu producenta: | BMP-201 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8716683147803 |
| Strona producenta: | https://bbbcycling.com |