Opona Hutchinson
| Nazwa produktu: | Hutchinson Blackbird TLR - Opona składana - Reinforced - 34-622 | black/tan |
| Producent: | Hutchinson |
| Kod pozycji: | HUT754465 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Triathlon |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 34-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| gęstość osnowy: | 127TPI/EPI |
| szerokość opony: | 34 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Reinforced |
| mieszanka opon: | Mach Tread 3.0 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Brązowy |
| waga: | 380g |
| kod produktu producenta: | PV533471 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3248382098773 |
| Strona producenta: | http://www.hutchinsontires.com |