Szybciej wszędzie
Zaprojektowana z myślą o niezrównanej wszechstronności i spełniająca wymagania wyścigów szutrowych, ta seria czerpie inspirację z technologii zastosowanych w wysokowydajnej linii szosowej Hutchinson.
Dla rowerzystów zmagających się z kamienistym, ostrym lub nieprzewidywalnym terenem opona Touareg Race GridSkin jest gwarancją miejsca na podium. Firma Hutchinson po raz pierwszy zastosowała w oponach szutrowych swoją technologię wzmocnienia GridSkin, sprawdzoną wcześniej w serii szosowej, aby zapobiegać przebiciom kończącym wyścig.
Warstwa wzmacniająca z dzianiny siatkowej GridSkin zapewnia ukierunkowaną ochronę ścianki bocznej opony, izolując uszkodzenia spowodowane przecięciami i rozdarciami oraz pomagając zapobiegać przebiciom kończącym wyścig, przy minimalnym wpływie na opór toczenia lub wagę.
W przeciwieństwie do ciężkich tradycyjnych wzmocnień, wpływ GridSkin na opór toczenia i wagę jest minimalny.
Technologia gotowa do wyścigów: Zawiera tę samą mieszankę Mach Tread 3.0 o wysokim reboundzie, co standardowa wersja Race. Nowa mieszanka zapewnia o 25% większy rebound, aby zminimalizować straty energii, jednocześnie zwiększając odporność na rozdarcia o 10%.
Jedna z najszybszych opon szutrowych na świecie, wyposażona w sprawdzony wzór bieżnika Touareg.
W praktyce: Touareg Race to podstawa zestawu „Ultimate Combo”. W połączeniu z oponą Caracal Race z tyłu zapewnia przyczepność i kontrolę przedniej części roweru, które są potrzebne w 90% współczesnych warunków wyścigów szutrowych, tworząc najszybszy i najbardziej wszechstronny zestaw, jaki kiedykolwiek opracowała firma Hutchinson.
| Nazwa produktu: | Hutchinson Touareg Race GridSkin TLR - Opona składana - 40-622 | czarny/podpalany |
| Producent: | Hutchinson |
| Kod pozycji: | HUT754486 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 40-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| gęstość osnowy: | 127TPI/EPI |
| szerokość opony: | 40 mm |
| ochrona przed przebiciem: | GridSkin |
| mieszanka opon: | Mach Tread 3.0 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Brązowy |
| waga: | 510g |
| kod produktu producenta: | PV533531 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3248382098896 |
| Strona producenta: | http://www.hutchinsontires.com |