Te wygodne spodnie LEGACY WP zapewniają pełną ochronę przed deszczem i wilgocią. Spodnie MTB przekonują swoim fajnym wyglądem, funkcjonalnością i doskonałą ochroną. Przekonaj się sm o sprawdzonej jakości O'NEAL!
Zgrzewane szwy bez obszycia zapewniają gładką, aerodynamiczną powierzchnię i lepszą aerodynamikę podczas jazdy na rowerze i wyścigów
Wstępnie ukształtowany krój nad kolanem dla optymalnej swobody ruchów
Wytrzymały 3-warstwowy materiał – wodoodporny i wysoce oddychający
10 000 mm słupa wody i 30 000 g/m²/24 h oddychalności dla niezawodnej ochrony przed warunkami atmosferycznymi
Wyprodukowane w sposób ekologiczny z całkowicie nadającego się do recyklingu materiału jednoskładnikowego
Wodoodporne, uszczelnione szwy zapewniające optymalną ochronę przed wilgocią
Dwie torby boczne z hydrofobowymi zamkami błyskawicznymi zapewniające bezpieczne przechowywanie
Ukryte zapięcie z przodu z podwójnym zatrzaskiem
Indywidualnie regulowany pas dla idealnego dopasowania
Impregnacja bez PFAS (C0)
Uwaga: przy zdjęciach znajduje się tabela rozmiarów, która pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar.
Materiał
100% poliester
| Nazwa produktu: | O'Neal Legacy MTB Spodnie Przeciwdeszczowe Mężczyźni - V.26 black |
| Producent: | O'Neal |
| Kod pozycji: | ONL754783 |
| Materiał: | 100% poliester |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| liczba kieszeni: | 2 |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| oddychalność: | 30000g/m²/24h |
| słup wody: | 10000mm |
| Cechy: | Wodoodporność |
| dopasowanie: | standardowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 451g |
| GTIN: | 4046068677538, 4046068677545, 4046068677552, 4046068677569, 4046068677576, 4046068677583 |
| Strona producenta: | http://www.oneal.eu/de/ |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta O'Neal.
| Międzynarodowy | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 81.3 - 86.4 | 88.9 - 94 | 96.5 - 102 | 104 - 109 | 112 - 117 | 119 - 127 |
Międzynarodowy S Europa 46
Międzynarodowy M Europa 48
Międzynarodowy L Europa 50
Międzynarodowy XL Europa 52
Międzynarodowy XXL Europa 54
Międzynarodowy 3XL Europa 56
| Międzynarodowy | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | 62 | 64 | 66 | 68 |
| C. talia (cm) | 76.2 | 81.3 | 86.4 | 91.4 | 96.5 | 102 | 107 | 112 | 117 | 122 | 127 | 132 | 137 |
| D. biodra (cm) | 86.4 - 88.9 | 91.4 - 94 | 96.5 - 99.1 | 102 - 104 | 107 - 109 | 112 - 114 | 117 - 119 | 122 - 124 | 127 - 130 | 132 - 135 | 137 - 140 | 142 - 145 | 147 - 150 |
| E. długość wewnętrzna nogawki (cm) | 69.6 | 71.1 | 72.4 | 73.9 | 75.4 | 77 | 77 | 77 | 79 | 79 | 80 | 80 | 81 |
Międzynarodowy 28 Europa 44
Międzynarodowy 30 Europa 46
Międzynarodowy 32 Europa 48
Międzynarodowy 34 Europa 50
Międzynarodowy 36 Europa 52
Międzynarodowy 38 Europa 54
Międzynarodowy 40 Europa 56
Międzynarodowy 42 Europa 58
Międzynarodowy 44 Europa 60
Międzynarodowy 46 Europa 62
Międzynarodowy 48 Europa 64
Międzynarodowy 50 Europa 66
Międzynarodowy 52 Europa 68
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Niemcy | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 81.3 - 83.8 | 86.4 - 88.9 | 91.4 - 94 | 96.5 - 102 | 104 - 109 |
Międzynarodowy XS Niemcy 34
Międzynarodowy S Niemcy 36
Międzynarodowy M Niemcy 38
Międzynarodowy L Niemcy 40
Międzynarodowy XL Niemcy 42
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 |
| C. talia (cm) | 58.4 - 61 | 63.5 - 66 | 68.6 - 71.1 | 73.7 - 76.2 | 78.7 - 81.3 | 83.8 - 86.4 | 88.9 - 91.4 |
| D. biodra (cm) | 85.1 - 87.6 | 90.2 - 92.7 | 92.7 - 95.3 | 95.3 - 97.8 | 97.8 - 102 | 102 - 105 | 105 - 109 |
| E. długość wewnętrzna nogawki (cm) | 65 | 66 | 70.1 | 71.1 | 71.9 | 72.9 | 74.9 |
Międzynarodowy XXS Europa 32
Międzynarodowy XS Europa 34
Międzynarodowy S Europa 36
Międzynarodowy M Europa 38
Międzynarodowy L Europa 40
Międzynarodowy XL Europa 42
Międzynarodowy XXL Europa 44
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 55.9 - 58.4 | 61 - 63.5 | 66 - 68.6 | 71.1 - 73.7 | 76.2 - 78.7 |
Międzynarodowy XS Europa 116
Międzynarodowy S Europa 128
Międzynarodowy M Europa 140
Międzynarodowy L Europa 152
Międzynarodowy XL Europa 164
| Międzynarodowy | 18 | 20 | 22 | 24 | 26 | 28 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 2 / 3 | 4 / 5 | 5 / 6 | 8 / 10 | 12 / 14 | 16 |
| D. biodra (cm) | 45.7 - 48.3 | 50.8 - 53.3 | 55.9 - 58.4 | 61 - 63.5 | 66 - 68.6 | 71.1 - 73.7 |
Międzynarodowy 18 Europa 2 / 3
Międzynarodowy 20 Europa 4 / 5
Międzynarodowy 22 Europa 5 / 6
Międzynarodowy 24 Europa 8 / 10
Międzynarodowy 26 Europa 12 / 14
Międzynarodowy 28 Europa 16