Jeśli chcesz po prostu czerpać radość z odkrywania gór, nie szukaj dalej – XM 1700 SPLINE jest gotowy do pokonywania najtrudniejszego terenu bez żadnych problemów. Jego szybko sprzęgająca się piasta 350 DEG DF z 72 zębami zapewnia 5° sprzężenia – bez zbędnych komplikacji, po prostu idealna piasta do pokonywania technicznych podjazdów, gdzie reaktywność roweru jest równie ważna jak Twoja. A kiedy tego potrzebujesz, zapewnia 10 lub 20 stopni swobody, aby zmierzyć się z trasą „
Profile obręczy zostały specjalnie opracowane do zastosowań w systemie bezdętkowym tubeless. Gwarantują one idealne dopasowanie i sprawiają, że montaż opony jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Niemniej jednak zawsze istnieje możliwość zastosowania tradycyjnej kombinacji opony i rurki.
Nipple DT Pro Lock zapobiegają samoczynnemu poluzowaniu się połączenia szprychy z nyplem do szprych. Do gwintu nypla wstrzykiwany jest opatentowany dwuskładnikowy klej, który umożliwia budowę niezwykle wytrzymałych kół. Po wkręceniu nypla klej ulega aktywacji, a następnie całkowicie twardnieje. Wielokrotne centrowanie jest możliwe bez żadnych problemów, przy czym siła wiązania kleju nieznacznie maleje przy każdym ponownym centrowaniu.
Piasty DT Swiss znane są z koncepcji No-Tool. Koncepcja ta umożliwia bez narzędziową konwersję do wszystkich popularnych standardów osi.
Zakres dostawy: w tym opaska na obręcz rowerową systemu bezdętkowego , zawór Tubeless, adapter IS (6 śrub)
| Nazwa produktu: | DT Swiss XM 1700 SPLINE Evo Koło przednie - 29" | Clincher | Centerlock / 6-otworowa - 15x110mm Boost |
| Producent: | DT Swiss |
| Kod pozycji: | DTS755197 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, All-Mountain |
| piasty: | DT Swiss 350 |
| szprychy: | DT Competition race | Straightpull |
| obręcze: | Clincher |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja koła: | Przednie koło, Przednie koło > 800 g |
| układ hamulcowy: | Tarcza z 6 otworami, Centerlock/AFS |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| szerokość obręczy: | 34mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 20mm |
| maks. waga systemu: | 130kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 859g |
| kod produktu producenta: | WXM1700BEIXSA27944 |
| Liczba otworów na szprychy: | 28 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | DT Swiss - XM 1700 |
| GTIN: | 7613052546698 |
| Strona producenta: | http://www.dtswiss.com |