Przygotuj się na zmodernizowany komplet kół do e-MTB, idealny na szlaki: komplet kół HXC 1500 SPLINE w technologii włókna węglowego. Wyposażony w szprychy DT Hybrid, ten komplet kół został zaprojektowany tak, by wytrzymać wysoki moment obrotowy rowerów elektrycznych, zapewniając jednocześnie zwinność. Obręcze z włókna węglowego PURE sprawiają, że rower jest lekki i zwinny, dzięki czemu z łatwością pokonasz leśne trasy. Solidna piasta hybrydowa 240 SPLINE oraz technologia DF Hybrid, opracowana specjalnie dla rowerów elektrycznych MTB, zapewniają maksymalną niezawodność, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze. Ruszaj w drogę — forma podąży za płynnością jazdy.
Technologia łożysk | Dowiedz się, w jaki sposób zapewniono optymalne właściwości obrotowe łożysk kulkowych i dlaczego firma DT Swiss nie oferuje piast z regulowanym luzem łożysk.
Doświadczenie i ręczne wykonanie | Każde koło DT Swiss jest wykonywane ręcznie. Koncepcja ręcznej produkcji gwarantuje stabilne i trwałe koło.
| Nazwa produktu: | DT Swiss HXC 1500 SPLINE Koło tylne - 29" | włókna węglowego | Hookless | Centerlock - 12x148mm Boost - Micro Spline / XD |
| Producent: | DT Swiss |
| Kod pozycji: | DTS755228 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| piasty: | DT Swiss 240 |
| szprychy: | DT complite® hybrid t-head |
| obręcze: | PURE Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Kategoria 4 |
| standard osi: | 12x148 mm (Boost) |
| Wersja koła: | Tylne koło, Koło tylne > 900 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | XD (SRAM 11/12 biegów MTB), Micro Spline (Shimano 12 biegów MTB) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| szerokość obręczy: | 37.2mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 22mm |
| maks. waga systemu: | 140kg |
| nyple: | DT ProLock Squorx ProHead alu |
| układ wolnobiegu: | Ratchet DEG 60 | DF HYB 0°/10° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1063g |
| kod produktu producenta: | WHXC150TEDNCA28643 |
| Liczba otworów na szprychy: | 28 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Układ wolnobiegu: | Grzechotka |
| GTIN: | 7613052533216 |
| Strona producenta: | http://www.dtswiss.com |