Najpierw ruszaj, potem zadawaj pytania – komplet kół EXC 1500 CLASSIC jest stworzony właśnie do tego. Specjalne obręcze z włókna węglowego PURE, wyposażone w 28 szprychy DT Complite z przodu, zapewniających płynną precyzję, oraz 32 z tyłu, gwarantujących ogromną wytrzymałość, zapewniają precyzyjne prowadzenie na nowych trasach oraz wytrzymałość pozwalającą pokonać te bardziej ryzykowne. Model 240 Classic DEG DF pozwala zapomnieć o odbiciu pedału i przebija się przez trudny teren, nie wyrzucając Cię z siodełka. Daj się ponieść emocjom, a forma podąży za płynnością jazdy.
Technologia łożysk | Dowiedz się, w jaki sposób zapewniono optymalne właściwości obrotowe łożysk kulkowych i dlaczego firma DT Swiss nie oferuje piast z regulowanym luzem łożysk.
Doświadczenie i ręczne wykonanie | Każde koło DT Swiss jest wykonywane ręcznie. Koncepcja ręcznej produkcji gwarantuje stabilne i trwałe koło.
W zestawie: opaska na obręcz rowerową systemu bezdętkowego Tubeless, zawór Tubeless, zestaw piasty wolnobieżnej
| Nazwa produktu: | DT Swiss EXC 1500 CLASSIC Koło tylne - 29" | włókna węglowego | Hookless | 6-otworowa - 12x148mm Boost - XD / Micro Spline |
| Producent: | DT Swiss |
| Kod pozycji: | DTS755245 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| piasty: | DT Swiss 240 |
| szprychy: | DT complite® | Three-cross (1:1) |
| obręcze: | Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Kategoria 5 |
| standard osi: | 12x148 mm (Boost) |
| Wersja koła: | Tylne koło, Koło tylne > 900 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | XD (SRAM 11/12 biegów MTB), Micro Spline (Shimano 12 biegów MTB) |
| układ hamulcowy: | Tarcza z 6 otworami |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| szerokość obręczy: | 37.2mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 22mm |
| maks. waga systemu: | 130kg |
| nyple: | DT ProLock flat hexagonal alu |
| układ wolnobiegu: | Ratchet DEG 60 | DF 0°/10°/20° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1015g |
| Liczba otworów na szprychy: | 28 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Układ wolnobiegu: | Grzechotka |
| GTIN: | 7613052532929 |
| Strona producenta: | http://www.dtswiss.com |