Technologia łożysk | Dowiedz się, w jaki sposób zapewniono optymalne właściwości obrotowe łożysk kulkowych i dlaczego firma DT Swiss nie oferuje piast z regulowanym luzem łożysk.
Zakres dostawy: w tym opaska na obręcz rowerową systemu bezdętkowego Tubeless, zawór Tubeless, adapter IS (6 śrub)
Obręcze bezhaczykowe są specjalnie zaprojektowane do stosowania z oponami systemu bezdętkowego tubeless. Możliwe jest również jeżdżenie na oponie przeznaczonej do systemu bezdętkowego tubeless z rurką. Nie zaleca się jednak stosowania opon klinczerowych ani opon składanych.
Maksymalna waga systemu: 130 kg
| Nazwa produktu: | DT Swiss XMC 1500 SPLINE Koło przednie - 29" | karbon | Hookless | Centerlock / 6-otworowa - 15x110mm Boost |
| Producent: | DT Swiss |
| Kod pozycji: | DTS755256 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country, All-Mountain |
| piasty: | DT Swiss 240 |
| szprychy: | DT complite® t-head |
| obręcze: | Hookless tubeless TSS |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Kategoria 4 |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja koła: | Przednie koło, Przednie koło 600-800 g, Standardowe koło |
| układ hamulcowy: | Tarcza z 6 otworami, Centerlock/AFS |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| szerokość obręczy: | 36mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 20mm |
| maks. waga systemu: | 130kg |
| nyple: | DT ProLock Squorx ProHead alu |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 682g |
| kod produktu producenta: | WXMC150BEIXCA28598 |
| Liczba otworów na szprychy: | 28 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7613052532769 |
| Strona producenta: | http://www.dtswiss.com |