Contact SLR Aerolight to lekki i sztywny mostek z włókna węglowego, zaprojektowany specjalnie do rur sterowych OverDrive Aero. Zapewnia aerodynamiczną integrację, łatwą regulację prowadzenia linek oraz smukły wygląd.
| Nazwa produktu: | Giant Contact SLR Aerolight - Mostek z włókna węglowego |
| Producent: | Giant Parts |
| Kod pozycji: | GIP756011 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| wysokość zacisku mostka: | 44mm |
| kąt mostka: | -10° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 123g |
| kod produktu producenta: | 1700002 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja mostka: | Ahead |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/4“ |
| GTIN: | 4713250053936, 4713250053943, 4713250053950, 4713250053967, 4713250053974, 4713250053981 |