Dzięki mocnemu rozsyłowi światła, światłom do jazdy dziennej oraz czujnikowi oświetlenia otoczenia, który przełącza tryby, gdy otoczenie staje się ciemniejsze, zestaw oświetleniowy
| Nazwa produktu: | Giant Recon E HL150 StVZO - Przednie światło do roweru elektrycznego |
| Producent: | Giant Parts |
| Kod pozycji: | GIP756049 |
| Zgodność z niemiecką ustawą o dopuszczaniu do ruchu drogowego (StVZO): | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| napięcie: | 6-12V |
| Stopień ochrony IP: | IPX6 |
| pozycja montażu: | Kierownica, Widelec, Mostek |
| maksymalny strumień świetlny: | 800lm |
| maks. zasięg rzucania światła: | 252m |
| wersja lampki rowerowej: | Przednie światło |
| zasilanie: | Rower elektryczny |
| właściwości lampki rowerowej: | Światło drogowe |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 102g |
| kod produktu producenta: | 400000201 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4713250014579 |