SLR 0 40 to wysokiej klasy koło szosowe przeznaczone do etapów o długości kończącej się sprintem. Łączy w sobie niską wagę i wydajność przenoszenia mocy z aerodynamiką i bezpiecznym prowadzeniem.
| Nazwa produktu: | Giant SLR 0 40 Koło przednie - 28" | Carbon | Hookless | Centerlock - 12x100mm |
| Producent: | Giant Parts |
| Kod pozycji: | GIP756054 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | Giant Aero |
| szprychy: | Aero Carbon |
| obręcze: | Carbon | Hookless |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło) |
| Wersja koła: | Przednie koło, Przednie koło < 600 g, Standardowe koło |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy, Bęzdętkowe UST |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 22.4-622 |
| średnica otworu wentyla: | 6.5mm |
| szerokość obręczy: | 28mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 22.4mm |
| wysokość profilu obręczy: | 40mm |
| nyple: | AL |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 588g |
| kod produktu producenta: | 350000372 |
| Liczba otworów na szprychy: | 21 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4713250056609 |