Dołącz do wielokrotnej rewolucji. Poznaj okulary Profit V3, które przenoszą wszechstronność na wyższy poziom. Okulary z możliwością personalizacji, które możesz zmieniać i łączyć z ulubionymi kolorami. Połączenie designu i technologii w okularach dostosowujących się do Twoich potrzeb. Duże soczewki i ergonomiczna rama zapewniają optymalne dopasowanie.
Spiuk® Rubber XT to hipoalergiczny materiał, który jest bardzo wytrzymały i zapewnia doskonałą przyczepność. Umieszczony w strategicznych punktach podparcia zapobiega zsuwaniu się okularów, nawet gdy się pocisz.
Grilamid® TR90 to lekki, bardzo elastyczny i wytrzymały materiał. Jego zastosowanie w ramach zapewnia wygodne dopasowanie, a także łatwą i niezawodną wymianę soczewek.
| Nazwa produktu: | Spiuk Profit V3 Okulary - Orange - Mirror Silver | Clear |
| Producent: | Spiuk |
| Kod pozycji: | SPI756130 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 174/149/63mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Pół oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, wymienne soczewki, kompatybilność z adapterami RX, Soczewki zapobiegające parowaniu, przezroczyste, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 0 (przezroczysty) - ciemno/noc (przezroczysty), Kategoria 3 - jasno |
| przepuszczalność światła: | 8-18% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| waga: | 29g |
| Szerokość okularów: | 149mm |
| Wysokość soczewek: | 58mm |
| GTIN: | 8435681029941 |