Minimalna waga, kompaktne wymiary po spakowaniu i wysoka wydajność cieplna – model Ultra 6.5R Mummy to idealny materac na wyprawy trekkingowe, Bikepacking lub alpejskie o każdej porze roku. Zapewnia on minimalną izolację termiczną zalecaną przez firmę EXPED dla materaca, który można niezawodnie stosować we wszystkich czterech porach roku. Kształt mumii sprawia, że jest on jeszcze lżejszy i bardziej kompaktowy po spakowaniu.
Dzięki innowacyjnej technologii SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™ wypełnienie z recyklingowanej, syntetycznej mikrofibry jest połączone z dodatkową warstwą folii odblaskowej. Pozwala to zmaksymalizować wydajność cieplną bez zwiększania wagi ani rozmiarów po spakowaniu – idealne rozwiązanie na noce z niższymi temperaturami. Wszystkie nasze maty trekkingowe zapewniają komfort leżenia dzięki technologii Cradle Comfort™: zewnętrzne komory powietrzne biegnące wzdłuż maty mają długość i są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność na macie.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest ultralekki i trzykrotnie mocniejszy niż tradycyjne materiały. Dzięki dwóm zaworom typu Flat Valve materac można bez wysiłku napompować i równie szybko opróżnić – jest to rozwiązanie solidne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dołączony worek Schnozzel Pumpbag zapewnia szybkie pompowanie bez wilgoci.
| Nazwa produktu: | Exped Ultra 6.5R Mummy Mata izolacyjna - LW - Large Wide - lichen |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760635 |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor, Trekking, Aktywność wysokogórska |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 197/650/90mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 210/115/115mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| opór cieplny (wartość R): | 6.9 |
| Właściwości śpiwora: | Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 470g |
| kod produktu producenta: | 7640423641409 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 7640423641409 |
| Strona producenta: | exped.com |