Comfort -5C 20 F to przestronny, wszechstronny śpiwór typu mumia. Jest idealnym towarzyszem podczas wypraw kempingowych od wiosny do jesieni – dla wszystkich, którzy szybko marzną nawet przy wyższych temperaturach. Obszerny krój w okolicy ramion, biodrów, nóg i stóp zwiększa swobodę ruchów, zapewniając jednocześnie wysoką izolację termiczną.
Boczny otwór na ramię z zamkiem błyskawicznym zapewnia dodatkową swobodę ruchów ramion bez konieczności opuszczania przytulnego ciepła śpiwora – idealne rozwiązanie do czytania lub gry w karty. Dzięki zamkowi błyskawicznemu u stóp Comfort w mgnieniu oka zamienia się w pełnowartościową kołdrę puchową lub kurtkę parkę.
Łatwo regulowany, wygodny kaptur izoluje całą głowę i szyję w chłodniejszych warunkach, ale w cieplejszych temperaturach można go szeroko otworzyć. Miękki, również regulowany kołnierz wypełniony puchem ogranicza utratę ciepła spowodowaną ruchem ciała. Komora na stopy 3D z 11 indywidualnie wypełnionymi komorami puchowymi zapewnia ciepło stopom.
Materiał zewnętrzny i wewnętrzny są wykonane z tkanin pochodzących z recyklingu, a do wypełnienia użyto wyłącznie puchu z certyfikatem RDS. Śpiwory są wypełniane w Europie. W zakresie dostawy znajduje się worek wodoodporny oraz praktyczna siatkowa torba do przechowywania.
| Nazwa produktu: | Exped Comfort -5C 20F Śpiwór - M - Medium - Zamek błyskawiczny po prawej stronie |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760803 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 180cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 260/170/140mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | -2°C |
| limit temperatury: | -8°C |
| ekstremalna temperatura: | -26°C |
| waga wypełnienia: | 500g |
| objętość pakowania: | 6.1l |
| Właściwości śpiwora: | Zamek prawy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 900g |
| kod produktu producenta: | 7640277846029 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX®, RDS – Standard odpowiedzialnego pozyskiwania puchu |
| GTIN: | 7640277846029 |
| Strona producenta: | exped.com |