Osłona Deflector FM40 może być zamontowana na widelcu amortyzowanym rowerów górskich MTB lub elektrycznych, aby skutecznie chronić rower i rowerzystę przed rozpryskami wody i błota. Gumowane taśmy z rzepami sprawiają, że montaż jest łatwy, skuteczny i uniwersalny. Elegancki, dyskretny design idealnie komponuje się z estetyką roweru. Deflector FM40 nadaje się do szczególnie szerokich opon o szerokości do 3,0". Jest wykonany z wytrzymałego tworzywa technicznego. Panele boczne zapewniają wyjątkową ochronę rur widelca przed zabrudzeniami. Dzięki długości i stabilności możesz jeździć bez obaw w każdym stylu jazdy i przy każdej pogodzie.
Za pomocą adaptera do widelców z gwintem w mostku można również zamontować błotnik na stałe. Dostępne są osobno dwa modele adapterów: FZ01, kompatybilny z Fox 32, 34, 36, 38, 40 (2021), AWL, Öhlins, SR Suntour i Marzocchi (z zawieszeniem Fox), oraz RZ01 do Rockshox Zeb, Domain (2021) i Lyrik, Pike (od 2023), AWL, Recon 35 Gold RL, Silver R i TK.
| Nazwa produktu: | Zéfal Deflector FM40 Błotnik do roweru MTB |
| Producent: | Zéfal |
| Kod pozycji: | ZEF765982 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 560/90/170mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm), 29" (622mm) |
| Pozycja mocowania błotnika: | Widelec |
| styl błotnika: | # Przód, Szybkie zwalnianie / zapięcie na rzep |
| dopasowane wymiary opon: | 76mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 156g |
| kod produktu producenta: | 2504 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3420586603421 |
| Strona producenta: | http://www.zefal.com |