Koc MOONBLANKET Compact to idealny towarzysz podczas wypraw outdoorowych i przytulnych nocy - zarówno z hamakiem, jak i bez niego. Ten ultralekki, z izolacją koc niezawodnie chroni przed zimnem i wilgocią, a ponadto można go elastycznie wykorzystać jako narzutę, ponczo lub zamiennik śpiwora.
Więcej swobody w trybie poncza
W mgnieniu oka Twój Moonblanket zamieni się w ponczo - idealne, aby zapewnić Ci ciepło, gdy siedzisz przy ognisku lub spacerujesz po obozie.
Przemyślany detal: kieszeń typu kangur
Niezależnie od tego, czy chodzi o telefon komórkowy, latarkę czołową czy przekąski - w praktycznej przedniej kieszeni masz wszystko pod ręką, a ręce pozostają wolne.
Ciepło, nawet bez hamaka
Moonblanket towarzyszy Ci wszędzie - jako lekka alternatywa dla śpiwora zapewnia komfortowe noce na świeżym powietrzu nawet bez hamaka.
| Nazwa produktu: | Ticket To The Moon Moonblanket Compact |
| Producent: | Ticket To The Moon |
| Kod pozycji: | TTM766098 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2050/1350/10mm |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +5°C |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 810g |
| kod produktu producenta: | TMBCOM51 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 669423628620 |