Koc MOONBLANKET PRO 650 to idealny towarzysz na chłodne noce - czy to w hamaku, jako śpiwór, czy jako przytulny koc-ponczo przy ognisku. Dzięki wypełnieniu o sprężystości 650 cuin zapewnia przyjemne ciepło do temperatury około 2 °C i zachowuje niezawodną izolację nawet w wilgotnych warunkach.
Ekologia i jakość:
Koc MOONBLANKET PRO 650 jest produkowany w sposób uczciwy i oparty na ekologii - z wysokiej jakości puchu z certyfikatem RDS® oraz przy użyciu przyjaznej dla środowiska impregnacji bez PFC.
| Nazwa produktu: | Ticket To The Moon Moonblanket PRO 650 Kołdra |
| Producent: | Ticket To The Moon |
| Kod pozycji: | TTM766099 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2050/1350/10mm |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| komfort termiczny: | +2°C |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony, Pomarańczowy |
| waga: | 740g |
| kod produktu producenta: | TMBPRO651 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 669423628637 |