Japońska czapka bandana jest integralną częścią asortymentu PEdALED, a w tym sezonie stawia na kolor. Ta interpretacja klasycznej czapki oddaje hołd korzeniom marki i jest niezbędnym dodatkiem do każdego stroju rowerowego. Czapka bandana jest wykonana z tradycyjnych tkanin bawełnianych i jest dostępna w wielu kolorowych, pięknych japońskich wzorach. Elastyczne dopasowanie i kompatybilny z kaskiem daszek zapewniają, że słońce nie świeci w oczy, a pot nie kapie do oczu.
Materiał
100% bawełna
| Nazwa produktu: | PEdALED Japanese Bandana Czapka z Daszkiem - Brown |
| Producent: | PEdALED |
| Kod pozycji: | PDD766300 |
| Materiał: | 100% bawełna |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| tkanina tekstylna: | Bawełna |
| łatwość mycia: | 30°C, nie suszyć w suszarce, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +35°C / +10°C |
| wersja nakrycia głowy: | Czapka kolarska |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 30g |
| GTIN: | 8021890657565 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PEdALED .
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| obwód głowy (cm) | 52 - 53 | 54 - 55 | 56 - 57 | 58 - 59 | 60 - 61 | 62 - 63 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| obwód głowy (cm) | 48 - 50 | 50 - 53 | 53 - 54 | 54 - 55 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL