Tytanowy zestaw ram
Bezszwowe tytanowe rury 3/2,5 i widelec
Zestaw ramy z karbonowym widelcem, zestawem słuchawkowym, zaciskiem podsiodłowym i osią przelotową.
| Nazwa produktu: | Salsa FARGO - Zestaw ramowy dla ramy tytanowej 29" - 2026 - brushed titanium |
| Producent: | Salsa Bikes |
| Kod pozycji: | SAB766877 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Tytan |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| widelec: | Cutthroat Carbon Deluxe |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło), 12x148 mm (Boost) |
| długość widełek (od osi do korony): | 480mm |
| maksymalna szerokość opony: | 76.2mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Mocowanie Flatmount |
| System S.H.I.S: | Ster z miską zewnętrzną (EC), półzintegrowany (ZS) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| wymienny hak przerzutki: | tak |
| S.H.I.S. góra: | ZS44 / 28.6 |
| S.H.I.S. dół: | EC44 / 30 |
| hak do przerzutki dropout: | konwencjonalne |
| widelec w zestawie: | z widelcem |
| Zacisk sztycy Ø: | 32 mm |
| rodzaj przedniej przerzutki: | Zacisk |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 73 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Srebrny, Metaliczny |
| waga: | 2862g |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | with all accessories |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| Seria produktów: | Salsa - Fargo |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 657993487150, 657993487174, 657993487198 |
| Strona producenta: | http://www.salsacycles.com/ |