Dzięki proszkowi węglowodanowo-elektrolitowemu
Chcesz ugasić pragnienie i jednocześnie dostarczyć organizmowi węglowodanów i minerałów? Iso Fast sprawia, że jest to szybkie, łatwe, a przede wszystkim pyszne. Znajdź smak, który lubisz teraz - a następnie mieszaj swój hipotoniczny napój sportowy wielokrotnie na stokach, szlakach, polach golfowych i siłowniach tego świata. Przy okazji:
Napój ten może być stosowany przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Wymieszać jedną porcję 56 g (1 saszetka lub ok. 3 miarki) w 750 ml wody. Jedna porcja na godzinę.
Jako uzupełnienie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Dextro Energy* Iso Fast - Hipotoniczny napój węglowodanowy w proszku - 1120g |
| Producent: | Dextro Energy* |
| Kod pozycji: | DEX767174 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Glukoza, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Bezglutenowy |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| gotowe do użycia: | 15000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| Toniczność: | Hipotoniczny |
| treść: | 1120g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 1120g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4046802214432, 4046802214425, 4046802214449 |
| Strona producenta: | http://www.dextro-energy.de |
| Lista składników: | Sucrose, maltodextrin, dextrose, mineral blend (potassium chloride, potassium citrate, sodium citrate, sodium chloride, magnesium citrate), acidifier (citric acid), flavoring, color (beta-carotene), beetroot juice powder. May contain traces of milk, soy, egg, gluten, sulfur dioxide, and sulfites. |
||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
* Nutrient reference values |
| Lista składników: | Sucrose, maltodextrin, dextrose, mineral blend (potassium chloride, potassium citrate, sodium citrate, sodium chloride, magnesium citrate), acidifier (citric acid), flavoring, color (beta-carotene), beetroot juice powder. May contain traces of milk, soy, egg, gluten, sulfur dioxide, and sulfites. |
||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
* Nutrient reference values |
| Lista składników: | Sucrose, maltodextrin, dextrose, mineral blend (potassium chloride, potassium citrate, sodium citrate, sodium chloride, magnesium citrate), acidifier (citric acid), flavoring, color (beta-carotene), beetroot juice powder. May contain traces of milk, soy, egg, gluten, sulfur dioxide, and sulfites. |
||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
* Nutrient reference values |