Chcesz dać z siebie wszystko i jednocześnie być zawsze optymalnie nawodniony? W takim razie sięgnij po napój w proszku
Każda porcja
Twój napój w proszku
Rozpuść 1 saszetkę (14,5 g) w 400–500 ml wody i dobrze wstrząśnij lub wymieszaj (1 porcja). Maksymalnie 5 porcji dziennie.
Ważna jest zróżnicowana, zbilansowana dieta i zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Dextro Energy* Fast Hydration° - Napój w proszku z węglowodanami i elektrolitami - 25x14.5g |
| Producent: | Dextro Energy* |
| Kod pozycji: | DEX767175 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Sole/elektrolity, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| gotowe do użycia: | 12500ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| Toniczność: | Hipotoniczny |
| treść: | 362.5g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 362.5g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4046802313982, 4046802313999 |
| Strona producenta: | http://www.dextro-energy.de |
| Lista składników: | Glucose (69%), acidifier (citric acid), potassium citrate, calcium salts of citric acid, sodium citrate, sodium chloride, magnesium salts of citric acid, natural flavors, vitamin C, sweetener (sucralose), beetroot juice powder, maltodextrin, niacin, zinc citrate, pantothenic acid, vitamin B12. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
*nutrient reference values |
| Lista składników: | Glucose (69%), acidifier (citric acid), potassium citrate, calcium salts of citric acid, sodium citrate, sodium chloride, magnesium salts of citric acid, natural flavors, vitamin C, sweetener (sucralose), beetroot juice powder, maltodextrin, niacin, zinc citrate, pantothenic acid, vitamin B12. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
*nutrient reference values |