Suplement diety wspomagający aktywność fizyczną i umysłową.
Życie to czysta wielozadaniowość. Dobrze, że istnieje batonik Dextro Energy* „
3 tabletki musujące „
Jako uzupełnienie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Dextro Energy* Sticks - Tabletki z glukozą - 47g |
| Producent: | Dextro Energy* |
| Kod pozycji: | DEX767176 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Glukoza |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Wersja żywności: | Tabletki do żucia |
| treść: | 47g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 47g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 76111570, 7611100323093, 42471363, 4046802371623 |
| Strona producenta: | http://www.dextro-energy.de |
| Lista składników: | Dextrose (88%), maltodextrin, acidifier (citric acid), flavoring, anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), vitamin C. |
||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
NRV = Nutrition Reference Value |
| Lista składników: | Dextrose (83%), maltodextrin, acidifier (citric acid), acidity regulator (sodium bicarbonate), anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), flavoring. |
||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|