1 ampułkę należy przyjąć około 30–60 minut przed treningiem/zawodami, w zależności od pożądanego czasu działania. Aby uzyskać optymalne działanie preparatu Activator podczas zawodów, zalecamy wcześniejszą rezygnację z napojów i posiłków zawierających kofeinę przez co najmniej 24 godziny.
Dorośli uprawiający sporty wytrzymałościowe odczuwają pozytywne działanie przy dawce 3 mg/kg masy ciała, na godzinę przed wysiłkiem. Przyjmować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi dawkowania. W przypadku długotrwałego wysiłku po trzech godzinach aktywności przyjąć kolejną ampułkę. Kofeina osiąga maksymalne działanie dopiero około 1 godziny po spożyciu. Niezbędna dawka zależy od masy ciała. W zależności od ilości przyjętego preparatu działanie utrzymuje się przez około 2–3 godziny.
Uwaga: Zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej dawki 1 ampułki dziennie, przechowywać w miejscu poza zasięgiem małych dzieci.
Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | SPONSER Activator 200 - Suplement diety + kofeina - Best Before 01-JUN-2026 - |
| Producent: | SPONSER |
| Kod pozycji: | SOR767213 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Kofeina / Guarana |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| gotowe do użycia: | 750ml |
| Wersja żywności: | Ampułki/Shoty |
| treść: | 750ml |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Oferta: | Datą przydatności do spożycia |
| Lista składników: | Water, sucrose, plant extracts 2% (guarana, green coffee), lemon juice concentrate, flavor caffeine, preservative potassium sorbate, acidifier citric acid, sweeteners (acesulfame K, sucralose, sodium saccharin), flavor. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100g |
| Kofeina: |
800 ml per 100 ml / 200 ml per 25 ml Wysoka zawartość kofeiny. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. |