Dartmoor Two6Player Pro to jedna z najlepiej sprzedających się ram do dirt jumpu na świecie, która w najnowszej generacji została gruntownie przeprojektowana. Rura górna i górne rurki tylnego trójkąta zostały przeprojektowane, aby zapewnić czystsze linie i lepsze dopasowanie. Jednocześnie zoptymalizowano zakres rozmiarów, aby lepiej zaspokoić różnorodne potrzeby rowerzystów.
Rama została zaprojektowana specjalnie do jazdy w środowisku dirt jump i pump track. Zintegrowany napinacz łańcucha, obszar sterowy przystosowany do układów kierowniczych Rotor oraz wyjątkowo wytrzymałe górne rurki tylnego trójkąta zapewniają maksymalną funkcjonalność i stabilność. Nowoczesna geometria zapewnia zrównoważone połączenie zwinności, kontroli i bezpieczeństwa podczas skoków i trików.
Przed wprowadzeniem na rynek model Two6Player Pro został poddany intensywnym testom wytrzymałościowym i pomyślnie przeszedł je nawet przy zwiększonym obciążeniu. Potwierdza to wysoką wytrzymałość i niezawodność ramy – nawet w ekstremalnych warunkach.
Wzmocniona rura górna i zoptymalizowana konstrukcja rurek zapewniają dodatkową wytrzymałość bez utraty zwinności. Dzięki temu rama idealnie nadaje się do niezawodnego pokonywania skoków każdego rozmiaru, twardych lądowań i najbardziej wymagających trików. Ta przemyślana konstrukcja zapewnia bezpieczne i precyzyjne wrażenia z jazdy oraz gwarantuje niezbędną wytrzymałość podczas twardych lądowań i dużych skoków.
| Nazwa produktu: | Dartmoor TWO6PLAYER PRO - Rama roweru Dirt - 2026 - glossy white pearl |
| Producent: | Dartmoor Bikes |
| Kod pozycji: | DAB767775 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, BMX / Ziemia / Ulica |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | 10x135 mm TA (Tylne koło) |
| maksymalna szerokość opony: | 59mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | IS 2000 |
| maks. średnica tarczy: | 160mm |
| System S.H.I.S: | zintegrowany (IS) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 30.9mm |
| hak do przerzutki dropout: | poz. |
| widelec w zestawie: | bez widelca |
| amortyzator w zestawie: | bez amortyzatora |
| Zacisk sztycy Ø: | 34.9mm |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 73 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 2080g |
| kod produktu producenta: | DM0728 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| Seria produktów: | Dartmoor - Two6Player |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 5905334032985, 5905334032978, 5905334032961 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |