Zupełnie nowe korby Zayante z włókna węglowego są wyposażone w kute na zimno śruby do korby
Wszystkie zębatki praxis works są produkowane przy użyciu własnego procesu kucia na zimno, który pozwala na uzyskanie bardziej złożonych kształtów profilu zębów. Ten tak zwany proces „One-Shot” umożliwia firmie zwiększenie liczby elementów wspomagających zmianę biegów na zębatce, co jest praktycznie niemożliwe przy standardowej produkcji CNC.
Proces ten, wykorzystujący nacisk ponad 1000 ton, zapewnia niezwykle twardą i wytrzymałą powierzchnię, gwarantującą najwyższą trwałość. Indywidualne profile zębów, zmienne kąty zębów, zsynchronizowane rowki i taktycznie rozmieszczone rampy zmiany biegów to cechy, które zapewniają płynną zmianę biegów. Wszystko to tworzy jedną z najtrwalszych i najpłynniej działających zębatek, jakie kiedykolwiek wyprodukowano dla rowerzystów.
LevaTime® to efekt wieloletnich intensywnych testów i precyzyjnych dostrojeń. Efektem końcowym jest jedna z najlepszych i najszybszych zmian biegów, jakie może zapewnić zmiana biegów. W zębatce LevaTime® kilka elementów wspomagających zmianę biegów jest rozmieszczonych strategicznie tak, aby umożliwić idealnie zgrane przełączanie w górę i w dół. Zsynchronizowane kanały zmiany biegów są dopasowane do wewnętrznejzębatki i zapewniają czysty kanał dla łańcucha. Każdy ząb jest indywidualnie ukształtowany, aby spełniać określone zadanie. W połączeniu z precyzyjnie rozmieszczonymi nitami łańcuch jest optymalnie kontrolowany, a zjawisko „chainsuck” skutecznie zapobiegane.
Zayante z włókna węglowego może być montowany z odpowiednimi suportami rowerowymi Praxis Works w ramach BSA, BB86, BB30, PF30 lub Specialized OSB i jest kompatybilny z napędami Shimano 10-/11-/12-rzędowymi (w tym Di2), SRAM 10-/11-/12-rzędowymi i SRAM 22 11-rzędowymi, a także Campagnolo 10-/11-/12-rzędowymi (w tym EPS). Producent zaleca stosowanie łańcucha Shimano, KMC lub Campagnolo.
Uwaga: Produkt dostarczany jest bez oryginalnego opakowania.
zakres dostawy:
| Nazwa produktu: | Praxis Works Zayante Carbon Mechanizm korbowy - M30 | 2x12 | 170 mm - 48/32 zębów - Oferta specjalna |
| Producent: | Praxis Works |
| Kod pozycji: | PWO768330 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| liczba biegów - przód: | 2 |
| układ zmiany biegów: | 10, 11, 12 |
| profil osi suportu: | M30 - 28/30 mm Hollow Shaft |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | SRAM 3-śrubowy, praxis works |
| wersja zębatki: | okrągła |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| linia łańcucha: | 44.5mm |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 147 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| Bolt Circle Diameter: | 104, 160 |
| Strona producenta: | http://www.praxiscycles.com/ |