Długie wyścigi i regularne treningi wymagają stałego uzupełniania energii. Jednak powtarzające się spożywanie tego samego preparatu zmniejsza jego atrakcyjność, nawet jeśli ma on neutralny smak. Ta monotonia może osłabiać motywację i zmniejszać spożycie węglowodanów, co może prowadzić do deficytu energetycznego i pogorszenia wyników. Zmęczenie smakiem może ograniczyć strategię odżywiania atleta i spowodować spadek wyników. Firma MAURTEN wysłuchała opinii atletów, dostrzegła, gdzie zmęczenie smakiem może stać się przeszkodą, i opracowała rozwiązanie z myślą przede wszystkim o atletach. Dodanie dodatku
MAURTEN Additions — rozwiązanie, które można poczuć w smaku.
Produkt ten należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz w połączeniu ze zdrowym stylem życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | MAURTEN Addition - Dodatek aromatyczny do Drink Mix - 6x2g |
| Producent: | Maurten |
| Kod pozycji: | MAU768857 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| treść: | 12g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 12g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7350008412644, 7350008412637, 7350008412651, 7350008412668 |
| Lista składników: | Maltodextrin, Flavoring. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |
| Lista składników: | Maltodextrin, Flavoring. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |
| Lista składników: | Maltodextrin, Flavoring. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |
| Lista składników: | Maltodextrin, Flavoring. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |