Model Transition PBJ został zaprojektowany od podstaw i teraz ma aluminiową ramę, nową geometrię oraz dodatkowe funkcje. Hydroformowana rama z aluminium 6061 pozwoliła firmie Transition na wbudowanie funkcji, których potrzebują rowerzyści na dzisiejszym poziomie jazdy, a tym samym na stworzenie wyjątkowo krótkich dolnych rurek tylnego trójkąta i niskiej wysokości nad siodełkiem.
Geometria i wybór rozmiarów zostały udoskonalone, aby zapewnić szybkie i responsywne wrażenia z jazdy, które pomagają pokonywać zakręty i zjeżdżać nawet z najbardziej stromych krawędzi. Dla rowerzystów poszukujących flow podczas dirt jumpingu, w skateparku i na pumptracku, model PBJ jest idealnym wyborem:
jest gotowy do pokonywania, skakania i pokonywania wszystkiego, co tylko w zasięgu wzroku. Teraz dostępny w dwóch rozmiarach – Short i Standard – aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby rowerzystów.
Rozmiar „Standard” najlepiej nadaje się dla rowerzystów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności na torze pumptrack lub preferują stabilniejszą geometrię do większych skoków i wyższych prędkości, nie rezygnując przy tym z lekkości krótkiego tylnego trójkąta. Ten rozmiar ma taką samą długość tylnych widełek (377–395 mm) jak wersja „Short” i jest połączony z zasięgiem 420 mm.
Rama z zaciskiem sztycy i zintegrowanymi napinaczami łańcucha.
| Nazwa produktu: | Transition PBJ - 26" Rama Dirt – 2026 - acid bath |
| Producent: | Transition |
| Kod pozycji: | TRA768893 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn, Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | BMX / Ziemia / Ulica |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | Szybkozamykacz |
| mocowanie hamulca tarczowego: | IS 2000 |
| System S.H.I.S: | półzintegrowany (ZS) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 31.6mm |
| hak do przerzutki dropout: | poz. |
| widelec w zestawie: | bez widelca |
| Zacisk sztycy Ø: | 34.9mm |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 73 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 2210g |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| Seria produktów: | Transition - PBJ |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 666945299826 |
| Strona producenta: | http://www.transitionbikes.com/ |