Planem firmy Intec było stworzenie ramy gravelowej, w której radość z jazdy i przygoda z dala od samochodów i asfaltu są na pierwszym miejscu. Model F11 STEIGER, dzięki innowacyjnej geometrii ramy, długiemu rozstawowi kół i znacznie większemu prześwitowi, zapewnia absolutną płynność jazdy i komfort w terenie.
Liczne gwintowane oczka na ramie i widelcu służą jako podstawa do montażu opcjonalnych akcesoriów bagażowych. Stalowa rama z osą przelotową została zaprojektowana z myślą o długotrwałej przyjemności z jazdy, precyzyjnym prowadzeniu i budzącym zaufanie bezpieczeństwie jazdy w każdej sytuacji.
Zestaw ramowy z widelcem, osiami przelotowymi, zaciskiem siodełka i akcesoriami.
| Nazwa produktu: | Intec F11 STEIGER – zestaw ramowy gravelowy 28" ze stali – 2026 - deep black glossy |
| Producent: | Intec |
| Kod pozycji: | ITE769092 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| widelec: | Steel rigid |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| maksymalna szerokość opony: | 42mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Mocowanie Flatmount |
| maks. średnica tarczy: | 160mm |
| System S.H.I.S: | Ster z miską zewnętrzną (EC) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| wymienny hak przerzutki: | tak |
| S.H.I.S. góra: | EC34 / 28.6 |
| S.H.I.S. dół: | EC34 / 30 |
| hak do przerzutki dropout: | konwencjonalne |
| widelec w zestawie: | z widelcem |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 68 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 2180g |
| kod produktu producenta: | F1116 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 57cm frame w/o fork |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/8“ |
| Kształt Ramy: | Diament |
| Strona producenta: | http://intec-bikes.de/ |