CeramicSpeed UFO Speed WAX to smar woskowy typu hot melt, charakteryzujący się wiodącą na rynku wydajnością i wyjątkowo czystym działaniem. Opracowany jako najszybszy możliwy środek do pielęgnacji łańcuchów i od dawna stosowany jako wewnętrzna formuła woskowa firmy CeramicSpeed do łańcuchów UFO Factory Optimized, UFO Speed WAX pozwala użytkownikom na samodzielną pielęgnację łańcuchów w domu.
Unikalna formuła nowego Speed WAX była opracowywana i udoskonalana przez lata przez wewnętrznego chemika firmy CeramicSpeed i, podobnie jak reszta rodziny produktów UFO, jest całkowicie biodegradowalna i nietoksyczna. Formuła została zweryfikowana poprzez szeroko zakrojone testy laboratoryjne i terenowe, w tym przez triatlonistów, którzy wygrali Mistrzostwa Świata oraz podczas wszystkich trzech Wielkich Tur.
Działa drażniąco na skórę.
Może powodować reakcję alergiczną skóry.
Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne.
Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
| Nazwa produktu: | CeramicSpeed UFO Speed WAX Wosk do łańcucha - 750g |
| Producent: | CeramicSpeed |
| Kod pozycji: | CSP769153 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Wosk |
| Obszar roboczy: | Łańcuch |
| treść: | 750g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 777g |
| kod produktu producenta: | 116991 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5711050156900 |