Wykonany z aluminium z 2014 r., frezowany CNC, niski mostek Hope typu Direct Mount jest przeznaczony do widelców amortyzowanych z potrójnymi uchwytami zaciskowymi.
Kompatybilny z następującymi widelcami amortyzowanymi: FOX 40 (od roku produkcji 2009), wszystkie widelce RockShox Boxxer, Marzocchi 888 i 380 (od roku produkcji 2013)
| Nazwa produktu: | Hope Direct Mount Mostek 35 - czarny |
| Producent: | Hope |
| Kod pozycji: | HOP769258 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Downhill |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 35 mm |
| uniesienie: | 0mm |
| kąt mostka: | 0° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 132g |
| kod produktu producenta: | STDM |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 31.8 / 41.5 mm |
| Wersja mostka: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| GTIN: | 5056454912159, 5056454912098 |
| Strona producenta: | http://www.hopetech.com |