Dopasowany tak, by jechać szybko, z przednią częścią wyposażoną w podłokietniki i przedłużenia
Dzięki rewolucyjnej geometrii układu kierowniczego, która zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w pozycjach aerodynamicznych, oraz przeprojektowanemu kształtowi rurek zapewniającemu lepszą przewidywalność w różnych warunkach, nowy system oferuje niezwykłą stabilność w każdych warunkach.
Nowa konstrukcja kokpitu sprawia, że rower jest łatwiejszy w transporcie i konserwacji. Dzięki wielu opcjom podstawowej kierownicy z licznymi ustawieniami mocowania, model
Zaawansowane zintegrowane rozwiązania zapewniają łatwy dostęp do płynów, prowiantu i niezbędnych przedmiotów podczas długich tras. Konstrukcja obejmuje zbiornik paliwa o pojemności 1,2 litra, zintegrowany system nawadniający, zoptymalizowaną aerodynamicznie tylną skrzynkę oraz zintegrowane tylne światło.
| Nazwa produktu: | BMC SPEEDMACHINE 01 THREE - Karbonowy Rower Triathlonowy - 2026 - carbon / neon red |
| Producent: | BMC Bikes |
| Kod pozycji: | BMC769634 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Jazda na czas, Triathlon |
| łańcuch: | Shimano CN-M6100 |
| kaseta: | Shimano 105 | CS-R7101 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Dura Ace Di2 TT |
| przerzutka tylna: | Shimano Ultegra Di2 | RD-R8150 |
| przerzutka przednia: | Shimano Ultegra Di2 | FD-R8150 |
| suport rowerowy: | Praxis T47 |
| przełożenie zębatki: | 52-36 |
| korba: | Shimano Ultegra FC-R8100 | 4iiii Precision Gen. 3+ Power Meter |
| hamulce: | Shimano Dura Ace | 160/160mm |
| koła: | CR 50 Carbon | Tubeless Ready | 50mm |
| model sztycy siodełka: | Speedmachine 01 | 01 Premium Carbon Aero |
| siodełko: | Fizik Transiro Aeris Long Distance R5 |
| kierownica: | BMC Speedmachine Flat Cockpit | Profile Design Aeria Ultimate with Ergo+ Armrests and 45/25 SLC Aerobar Extensions |
| mostek: | BMC Speedmachine Flat Cockpit |
| widelec: | Speedmachine 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| rama: | Speedmachine 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Shimano Di2 charger | Fuel Tank 1200 drink system | Rear Box 260 | integrated rear light |
| oświetlenie rowerowe: | Integrated Rear Light 25 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Pirelli P Zero Road | 28mm |
| maksymalna szerokość opony: | 30mm |
| maks. waga systemu: | 110kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 9400g |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | M with all accessories |
| Seria produktów: | BMC - Speedmachine |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 7630906521182 |
| Strona producenta: | http://www.bmc-switzerland.com |