Widelec ENVE All-Road został opracowany od podstaw specjalnie do jazdy po szutrze i w terenie i jest precyzyjnie dostosowany do wymagań tych wszechstronnych dyscyplin. Parametry, takie jak długość osi i ślad, zostały starannie dobrane, aby zapewnić zrównoważone prowadzenie, wysoką stabilność i precyzyjną kontrolę na różnych nawierzchniach.
Nowoczesne rowery stawiają wysokie wymagania w zakresie integracji i konstrukcji. Ukryte przewody i węże są obecnie decydującym czynnikiem wpływającym na aerodynamikę i estetykę. System ENVE IN-Route został opracowany w celu poprowadzenia przewodów i węży całkowicie wewnątrz ramy lub widelca, skutecznie usuwając je z pola przepływu powietrza. Zmniejsza to opór powietrza i zauważalnie poprawia wydajność aerodynamiczną roweru.
Pomimo zintegrowanej konstrukcji system pozostaje wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i praktyczny. Nie ogranicza on wyboru komponentów układu napędowego. Widelec All-Road IN-Route jest kompatybilny z niemal wszystkimi standardowymi systemami zmiany biegów. W ten sposób system ENVE IN-Route łączy w sobie elegancki wygląd z wysoką funkcjonalnością i wszechstronnością zastosowań — bez kompromisów w zakresie konserwacji lub kompatybilności.
| Nazwa produktu: | ENVE All Road In-Route Widelec z włókna węglowego - 28" | Tapered | Flat Mount - 12x100 mm - 47mm |
| Producent: | ENVE |
| Kod pozycji: | ENV769665 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło) |
| długość widełek (od osi do korony): | 380mm |
| offset widelca: | 47mm |
| maksymalna szerokość opony: | 40mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Mocowanie Flatmount |
| maks. średnica tarczy: | 160mm |
| materiał główki ramy: | Włókno węglowe |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 535g |
| kod produktu producenta: | 200-2013-106 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/4“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 810125053696 |
| Strona producenta: | http://www.enve.com/ |