Zestaw ramowy Kids Ride Shotgun Dirt Hero można wyposażyć w opony o calach 12 lub 14. Wszystkie narzędzia potrzebne do montażu znajdują się w zakresie dostawy.
Rower terenowy Dirt Hero to pomniejszona maszyna enduro, zaprojektowana specjalnie z myślą o udostępnianiu tras dla dzieci na rowerach biegowych. Dirt Hero został stworzony dla dzieci w wieku 2–5 lat, przy zalecanej minimalnej długości kroku wynoszącej 337 mm
| Nazwa produktu: | Kids Ride Shotgun Dirt Hero Children's Balance Bike Zestaw ram - white |
| Producent: | Kids Ride Shotgun |
| Kod pozycji: | SHG769771 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 12" (203mm), 14" (254mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Adapter hamulca |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| hak do przerzutki dropout: | konwencjonalne |
| widelec w zestawie: | z widelcem |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 3500g |
| kod produktu producenta: | KRS-BIK-DHBFW-01 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 9421036071160 |
| Strona producenta: | https://kidsrideshotgun.eu/ |