Pamiętasz początki kolarstwa górskiego, kiedy John Tomac wstrząsnął światem wyścigów na swoim rowerze MTB z kierownicą typu dropbar i odnosił jedno zwycięstwo za drugim? Te czasy powracają! Gdzie bowiem zaczyna się gravel, a gdzie kończy rower górski MTB? Dzisiaj droga szutrowa, jutro singletrack. Ciesz się zaletami dwóch światów połączonych w jednym rowerze. Poczuj słońce, poczuj wiatr i przeżyj swoją kolejną wyprawę gravelową, korzystając z zalet roweru górskiego MTB X-MYROON.
Niezależnie od tego, czy są to piaszczyste ścieżki, czy nierówny teren, ten rower został zaprojektowany z myślą o prędkości i kontroli na każdym podłożu. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w Leadville 100, wyścigu beachbike, czy w swojej osobistej przygodzie gravelowej – ten rower jest Twoim idealnym towarzyszem.
| Nazwa produktu: | KTM X-Myroon Pro - 29" Rower Gravelowy Włókna Węglowego - 2026 - opal white (black+orange) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM772695 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| szprychy: | DT Champion 2.0 black |
| obręcze: | Ryde Rival26, 32H, 622x26C | Ryde Rival26, 32H, 622x26C |
| łańcuch: | Shimano M6100-12 |
| kaseta: | Shimano Deore M6100-12 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano 105 R7120/R7170 |
| przerzutka tylna: | Shimano GRX RX822 |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | Shimano MT511-12 |
| hamulce: | Shimano RT30 CL 180 / Shimano RT30 CL 160 |
| model sztycy siodełka: | KTM COMP | 27.2 | 400 |
| siodełko: | KTM Line Sport |
| kierownica: | KTM COMP II Road | 440mm |
| mostek: | KTM TEAM MTB | 7° |
| widelec: | RockShox Judy Silver TK |
| ster rowerowy: | Acros AICR internal | 1.1/8"-1.5" angle limit |
| rama: | Myroon 29" Carbon |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 10-51 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| uchwyty: | KTM tape |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 100 mm |
| ASTM: | Kategoria 3 |
| opony: | Maxxis Rekon Race EXO | Wire Bead Tire | 57-622 |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Biały |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 12900g |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | KTM Bikes - X-Myroon |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |