Cała kompetencja i wytrzymałość pełnoprawnego roweru trailowego w rozmiarze dla juniorów. Dostępny w trzech rozmiarach kół, Rocky Mountain Reaper to właściwy wybór do jazdy na szlakach i w bike parku. Najlepiej nadaje się dla młodzieży i dzieci, które chcą zmierzyć się ze stromymi i trudnymi szlakami.
| Nazwa produktu: | Rocky Mountain REAPER 20 Microshift - 20" Rowery górskie MTB dla dzieci – 2026 - czerwony / niebieski / czarny |
| Producent: | Rocky Mountain |
| Kod pozycji: | RMO773089 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| piasty: | Shimano TC500 Boost |
| szprychy: | 2.0 Stainless |
| obręcze: | WTB KOM Team i30 TCS 2.0 | 28H |
| łańcuch: | KMC X9 |
| kaseta: | SunRace CSM98 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | MicroShift Advent Short Reach |
| przerzutka tylna: | MicroShift Advent Super Short |
| przełożenie zębatki: | 28 |
| korba: | Rocky Mountain Microdrive 2PC |
| hamulce: | Tektro HD-J2820 |
| model sztycy siodełka: | Tranz X +RAD1.0 Adjustable Dropper |
| siodełko: | Rocky Mountain Kids |
| kierownica: | Rocky Mountain Jr | 640mm Width | 25mm rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 31.8 |
| mostek: | Rocky Mountain 31.8 AM | 5° Rise |
| widelec: | Manitou J Unit Comp |
| ster rowerowy: | FSA Orbit NO.57B |
| rama: | FORM™ Alloy |
| System Zmiany Biegów (Producent): | microSHIFT |
| przełożenie: | 11-36 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 20" (406mm) |
| uchwyty: | SDG Slater JR Lock On |
| amortyzator: | RockShox Deluxe Select | 170x35mm |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 120 mm |
| opony: | Kenda Regolith 20 x 2.4" |
| skok zawieszenia ramy: | 130mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czerwony, Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | B0501OS1 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Rocky Mountain - Reaper |
| liczba przełożeń: | 1 x 9 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 770416013672 |
| Strona producenta: | https://bikes.com/ |