Pedał DMR V12 jest produkowany od ponad 18 lat i stał się punktem odniesienia wśród "wyczynowych pedałów płaskich".
Większa powierzchnia platformy: V12 oferuje o 10% większą powierzchnię niż klasyczny kształt. Oznacza to lepszą przyczepność, a także wsparcie w trudniejszych warunkach i przy większych uderzeniach.
Węższy profil: Przy głębokości zaledwie 16 mm, V12 jest tak smukły, jak to tylko możliwe, zachowując jednocześnie legendarne wklęsłe wyczucie DMR.
Lżejsze : 20% mniejsza waga w porównaniu do poprzedniej wersji V12 - standardowa wersja waży poniżej 430 g na parę.
Solidna konstrukcja z jednoczęściową klatką z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Superstabilna, ponadwymiarowa oś CroMo. Wyposażone w całkowicie uszczelnione łożyska przemysłowe. Wszystkie trzpienie pedału są wymienne i można je dostosować do preferowanej przyczepności.
| Nazwa produktu: | DMR V12 Pedals - black |
| Producent: | DMR |
| Kod pozycji: | DMR214589 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 95 x 100mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 430g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Aluminium |
| GTIN: | 5055308110802 |
| Strona producenta: | http://www.dmrbikes.com |