Izotoniczny napój węglowodanowy w proszku z sodem, potasem, wapniem i magnezem. Dietetyczny środek spożywczy przed i w trakcie wysiłku fizycznego.
Zoptymalizowana kompozycja krótko- i średniołańcuchowych węglowodanów pomaga utrzymać wydajność wytrzymałościową podczas fazy ćwiczeń. Dodane minerały zastępują elektrolity wydalane przez pot. W szczególności potas, wapń i magnez są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania mięśni. Utrata płynów wynosząca zaledwie 2% masy ciała (1-2 litry) prowadzi do spadku wydajności o około 20%. Dlatego ważne jest, aby szybko uzupełniać utracone płyny. Bardzo dobrze tolerowany. Odpowiedni również w przypadku nietolerancji fruktozy.
Rozpuścić w wodzie w następujący sposób:
W przypadku zawodów trwających ponad 1 godzinę należy wypić 250-500 ml napoju w ostatniej godzinie przed startem. Podczas fazy ćwiczeń zaleca się regularne picie w porcjach 150-200 ml co 15-20 minut.
Dodatkowo należy stosować zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Sanct Bernhard Sport Isoton Energy Drink - Carbohydrate Beverage Powder - 30x36g |
| Producent: | Sanct Bernhard Sport |
| Kod pozycji: | STB218052 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| gotowe do użycia: | 18000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| Toniczność: | Izotoniczny |
| treść: | 1080g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 36g |