Wiodący środek czyszczący do odnawiania efektu hydrofobowego i oddychalności. Stosować w pralce lub ręcznie.
Powoduje poważne podrażnienie oczu.
| Nazwa produktu: | Nikwax Tech Wash Środek do prania - 1000 ml |
| Producent: | Nikwax |
| Kod pozycji: | NIK256553 |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor |
| czyszczenie i pielęgnacja tekstyliów: | Membrany |
| treść: | 1000ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 1050g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4052285297305 |
| Strona producenta: | http://www.nikwax.de |