HydraFit to ekskluzywna mieszanka soli mineralnych, maltodekstryny i witamin opracowana w postaci hipotonicznego napoju elektrolitowego. (osmolarność 190 mOsm/l). HydraFit to idealne rozwiązanie do uzupełniania strat płynów i soli spowodowanych intensywnym poceniem się podczas intensywnego treningu. Magnez i potas pomagają w utrzymaniu funkcji mięśni i zmniejszają zmęczenie.
Przed i w trakcie treningu. Rozpuścić 1 porcję (20 g, co odpowiada 2 łyżkom stołowym) w 500 ml wody. Spożywać 50-100 ml w regularnych odstępach czasu co około 15-20 minut. Stosować do 3 porcji dziennie (60 g).
Produkt należy przyjmować w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać dziennego spożycia 60 g (3 porcje). Przechowywać z dala od małych dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po użyciu zutylizować w sposób przyjazny dla środowiska.
| Nazwa produktu: | NAMEDSPORT HydraFit - Carbohydrate Beverage Powder - 400g |
| Producent: | NAMEDSPORT |
| Kod pozycji: | NMS660539 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| gotowe do użycia: | 10000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| Toniczność: | Hipotoniczny |
| treść: | 400g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 400g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8058268961375, 8058268962617 |
| Lista składników: | Dextrose, maltodextrins 25%, acidifier: citric acid; trisodium citrate, flavor: red orange, tri-magnesium citrate 1.56%, dibasic calcium phosphate, sodium chloride, female potassium phosphate 1.08%, anti-caking agent: silicon dioxide; vitamin C (L-ascorbic acid), sweetener: Sucralose; niacin (nicotinamide), pantothenic acid (D- calcium panthotenate) ,vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), riboflavin, thiamine (thiamine hydrochloride), folic acid(pteroylmonoglutamic acid) biotin, vitamin B12 (cyanocobalamin). |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Nutritional facts per 100 g |