Idealny jako źródło energii przed porannym treningiem lub zawodami. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | GU Energy Waffles - Wafel z syropem węglowodanowym - 30g |
| Producent: | GU |
| Kod pozycji: | GUE293719 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez orzechów |
| smak: | Słodki, Słony / pikantny |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Przekąski |
| treść: | 30g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 30g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 769493101600, 769493101648, 769493101624, 769493101662, 769493102515, 769493102485, 769493101631, 769493101594, 769493101655, 769493101617, 769493102683, 769493102676 |