Mechanizm korbowy Miche Pistard 2.0 podnosi walory estetyczne każdego roweru torowego i zapewnia bezpośredni napęd. Ponadto charakteryzuje się wyjątkową stabilnością i wysoką jakością wykonania. Korba z rozstawem otworów 144 mm i 5-ramiennym mocowaniem tarczy jest kuta z lekkiego aluminium 6082 i posiada zintegrowany wałek drążony Evo Max o średnicy 24 mm.
Kompatybilność z suportem rowerowym:
| Nazwa produktu: | Miche Pistard 2.0 Track Mechanizm korbowy - czarny |
| Producent: | Miche |
| Kod pozycji: | MIH305889 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Jazda na czas, Tor |
| liczba biegów - przód: | 1 |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| wersja zębatki: | okrągła |
| mocowanie zębatki: | konwencjonalne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 680g |
| kod produktu producenta: | CSP20BB |
| Bolt Circle Diameter: | 144 mm |
| długość ramienia korby: | 165 mm, 170 mm |
| number of teeth: | 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56 |
| GTIN: | 8050148699910, 8050148699729, 8057013348591, 8050148699699, 8050148699712, 8050148699941, 8050148699972, 8050148699828, 8050148699521, 8050148699620, 8050148699743, 8050148699927, 8050148699705, 8050148699736, 8050148699750, 8050148699767, 8050148699774, 8050148699781, 8050148699897, 8050148699903, 8050148699934, 8050148699958, 8050148699989, 8050148699965, 8050148699842, 8057013348607, 8057013348638, 8057013348645 |
| Strona producenta: | http://www.miche.it |