| Nazwa produktu: | Dartmoor Raider v.2 26" MTB Rim - black anodized |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM313906 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 537mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 24-559 |
| otwory: | pojed. |
| szerokość obręczy: | 31.4mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 24mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 550g |
| kod produktu producenta: | DART-A2253x |
| GTIN: | 5902175645145, 5902175645152 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |