Komplet kół do enduro klasy elitarnej!
Model „
Piasta przednia wykorzystuje oś przelotową BOOST 15x110 mm, a piasta tylna 12x148 mm.
Materiał: obręcze, wolna piasta i piasty: aluminium | szprychy: stal nierdzewna
Dodatkowa waga: komplet kół, informacje o producencie
| Nazwa produktu: | Crankbrothers Iodine 3 EN - 29 Inches Wheelset - 6-Bolt - FW: 15x110mm | RW: 12x148mm - BOOST - black/silver |
| Producent: | Crankbrothers |
| Kod pozycji: | CRB362485 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro, All-Mountain |
| piasty: | cartridge bearings with aluminium freehub |
| szprychy: | stainless steel, butted |
| obręcze: | 6061-T6 | smooth weld joint finish | shot peen with anodizing |
| układ zmiany biegów: | 7, 8, 9, 10, 11 |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| standard osi: | 15x100 mm (Przednie koło), 15x110 mm Boost (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło), 12x148 mm (Boost) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół > 1700 g, System kół |
| Korpus wolnobiegu: | HG M (Shimano 7-10 biegów, MTB 11 biegów) |
| układ hamulcowy: | Tarcza z 6 otworami |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 28-622 |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 28mm |
| wysokość profilu obręczy: | 19.5mm |
| nyple: | 7075-T6 Aluminum |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1830g |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| Układ wolnobiegu: | Zapadki wolnobiegu |
| GTIN: | 641300161376 |