Dextro Energy* nie produkuje modnych batonów energetycznych, ale opracowuje inteligentne Energy Bar* w oparciu o wyniki badań naukowych. Co to oznacza dla Ciebie? Batony sportowe, które dostarczają to, co obiecują. Otrzymujesz szybkie węglowodany, które Twoje mięśnie i mózg mogą natychmiast metabolizować. Ale otrzymujesz także węglowodany, które dostarczają organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Każdy baton zawiera również magnez wspomagający pracę mięśni i pyszne, chrupiące chrupki proteinowe. Teraz wystarczy wybrać swój ulubiony smak i można dać z siebie wszystko. Nie musisz martwić się o głód i optymalną podaż węglowodanów, a jednocześnie możesz otrzymać dodatkową porcję magnezu. Możesz więc skoncentrować się na tym, co najważniejsze: Twoich wyzwaniach, Twoim sporcie.
1-2 batony dziennie. Do stosowania podczas aktywności sportowej.
Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Dextro Energy* Bar - Batoniki węglowodanowe - 24x50g |
| Producent: | Dextro Energy* |
| Kod pozycji: | DEX370295 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko, Witaminy / Minerały, Glukoza |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański |
| smak: | Słodki, Słony / pikantny |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 1200g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 50g |
| Strona producenta: | http://www.dextro-energy.de |
| Lista składników: | Glucose syrup, isomaltulose°, dextrose, soy protein crispies (isolated soy protein, rice flour, soy flour, salt), invert sugar syrup, skimmed milk powder, tapioca starch, milk protein, white chocolate (sugar, whole milk powder, cocoa butter, emulsifier: lecithin, natural vanilla flavor), palm oil, humectant: glycerin, soy protein isolate, rice starch, magnesium hydroxide, flavors.
° a source of glucose and fructose. May contain traces of sesame, egg, peanuts, gluten, hazelnuts and nuts. |
||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|
| Lista składników: | Glucose syrup, isomaltulose°, dextrose, soy protein crispies (isolated soy protein, rice flour, soy flour, salt), invert sugar syrup, skimmed milk powder, tapioca starch, milk protein, white chocolate (sugar, whole milk powder, cocoa butter, emulsifier: lecithin, natural vanilla flavor), palm oil, humectant: glycerin, soy protein isolate, rice starch, magnesium hydroxide, flavors. |
||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|