| Nazwa produktu: | Shimano 105 HB-R7070 Front Hub - Centerlock - 12x100mm E-Thru - black |
| Producent: | Shimano Parts |
| Kod pozycji: | SHI397267 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| średnica rozstawu śrub nypla szprychy (lewa/prawa strona): | 44/44mm |
| Wersja piasty: | Przednie koło |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 165g |
| kod produktu producenta: | EHBR7070BL (32 spoke holes) EHBR7070AL (36 spoke holes) |
| Seria produktów: | Shimano - 105 |
| Liczba otworów na szprychy: | 32, 36 |
| GTIN: | 4524667885726, 4524667885689 |
| Strona producenta: | http://www.shimano-europe.com/ |