| Nazwa produktu: | Challenge Chicane Folding Tire - Race | TLR | Superlight - 33-622 | black |
| Producent: | Challenge |
| Kod pozycji: | CHT399312 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Cyklo-cross |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 3.1-5.1bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 33-622 |
| gęstość osnowy: | 120TPI/EPI |
| szerokość opony: | 33 mm |
| mieszanka opon: | bead: aramid | casing: nylon |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| kod produktu producenta: | 02074 Chicane TLR 33 |
| GTIN: | 8855627020748 |
| Strona producenta: | https://challengetires.com/ |