| Nazwa produktu: | Shimano DH-UR705-3D Hub Dynamo - Centerlock - 12x100mm - silver |
| Producent: | Shimano Parts |
| Kod pozycji: | SHI409645 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| średnica rozstawu śrub nypla szprychy (lewa/prawa strona): | 62/62mm |
| Wersja piasty: | Przednie koło |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Srebrny |
| waga: | 477g |
| kod produktu producenta: | EDHUR7053DBGS (32 spoke holes) EDHUR7053DAGS (36 spoke holes) |
| Liczba otworów na szprychy: | 32, 36 |
| GTIN: | 4524667880073, 4524667880097 |
| Strona producenta: | http://www.shimano-europe.com/ |